Najczęstsze pytania Giftcards

Jaki jest czas oczekiwania na zaakceptowanie transakcji, jeśli zakupów dokonał_m korzystając z cashbacku plente?

Transakcje z Giftcards są akceptowane w ciągu 7 dni od ich dokonania.

Dlaczego warto zakupić Voucher Plus?

Voucher Plus jest świetnym pomysłem na prezent, ponieważ obdarowana osoba sama może zdecydować, na co chce go przeznaczyć. Możesz też oczywiście kupić go dla siebie. Voucher służy do wykorzystania w dowolnym sklepie znajdującym się w naszej ofercie. Dodatkowo za jego zakup otrzymasz 5% cashbacku!

Czy jeśli skorzystał_m z cashbacku w plente przy zakupie Vouchera Plus, a następnie znów skorzystał_m z cashbacku na plente przy zakupie karty podarunkowej, to otrzymam podwójny cashback?

Nie oferujemy podwójnego cashbacku. W takiej sytuacji zwrot części wydanych pieniędzy (w wysokości określonej na podstronie) otrzymasz tylko za zakup Vouchera Plus, przy zakupie karty podarunkowej w ramach Vouchera Plus nie zostanie on ponownie naliczony.

W jaki sposób otrzymam kod do karty podarunkowej?

Kod do karty podarunkowej wysyłamy drogą mailową. Jeśli nie możesz go odnaleźć, sprawdź najpierw poboczne foldery jak Spam/Kosz, a następnie skontaktuj się z nami mailowo: giftcards@plente.com

Po jakim czasie otrzymam kod do karty podarunkowej?

Standardowy czas realizacji to 48h, ale często kod wysyłamy nawet w 15 minut!

Czy kod do karty podarunkowej po jego otrzymaniu jest aktywny?

Tak! Kod jest gotowy do użycia od razu po jego otrzymaniu.

Jaka jest ważność kart podarunkowych?

Voucher Plus jest ważny przez 90 dni, ważność pozostałych kart podarunkowych możesz sprawdzić osobno na podstronie każdej z nich.

Gdzie sprawdzę, jaka wartość cashback zostanie mi przyznana za zakup danego Vouchera Plus lub karty podarunkowej?

Aby dowiedzieć się, jaką wysokością cashbacku jest premiowany Voucher Plus lub dowolna karta podarunkowa, wystarczy wejść na stronę plente, a następnie w zakładkę Sklepy -> Karty podarunkowe i kliknąć w wybraną, interesującą Cię pozycję. Na podstronie każdego sklepu jest widoczna kategoria cashbacku. Link na stronę: https://pl.plente.com/sklepy/kategoria/kartypodarunkowe-19

W przypadku zakupu więcej niż jednej karty podarunkowej w zamówieniu, cashback otrzymam za każdą z nich, czy jeden za całe zamówienie?

Zwrot jest przyznawany za zakup każdej pojedynczej karty, więc nawet jeśli w Twoim zamówieniu znajduje się więcej niż jedna pozycja, za każdą z nich otrzymasz osobny cashback.

Po jakim czasie od zakupu transakcja pojawi się na moim koncie cashback w plente?

Wszystkie transakcje pojawiają się na koncie użytkownika w ciągu 24h od momentu otrzymania płatności.

Czy kody do kart podarunkowych są ważne jednorazowo?

Kod Vouchera Plus jest ważny jednorazowo, a niewykorzystane środki przepadają, natomiast w przypadku pozostałych sklepów taka informacja powinna znajdować się na podstronie każdego z nich. Wiele sklepów daje możliwość wykorzystania karty podarunkowej wielokrotnie.

Czy cashback za zakup karty podarunkowej jest gwarantowany?

Transakcja jest premiowana cashbackiem za sam zakup karty podarunkowej, jeśli więc złożone zostało zamówienie i otrzymaliśmy Twoją płatność, możesz mieć pewność, że otrzymasz zwrot. Transakcje są akceptowane w ciągu 7 dni. Pamiętaj, aby w uwagach do zamówienia podać adres e-mail, na który zostało założone Twoje konto w plente.

Gdzie mogę sprawdzić saldo karty podarunkowej?

Saldo Twojej karty podarunkowej możesz sprawdzić bezpośrednio na stronie sklepu.

Wymiana/zwrot/minęła ważność mojego kodu.

Karty podarunkowe zakupione na naszej stronie nie podlegają wymianie ani zwrotowi. W przypadku, gdy minie ważność Twojego kodu, skontaktuj się z nami mailowo, wysyłając wniosek o wznowienie jego ważności na adres e-mail giftcards@plente.com.

Nie odpowiedzieliśmy na Twoje pytanie?

Skontaktuj się z nami mailowo: giftcards@plente.com